Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy 4 osobowym, dynamicznym zespołem muzycznym, potrafiącym rozbawić uczestników każdego wesela bądź innej uroczystości. Na obsługiwanej przez nas imprezie, będziemy Państwu oraz wszystkim gościom umilać czas grając na instrumentach klawiszowych, saksofonie oraz gitarze elektrycznej, a wszystko to wzbogacone o wokal zarówno męski jak i damski.

Nasz zespół stawia przede wszystkim na jakość, aby publiczność była zachwycona świetną zabawą, która na długo pozostaje w pamięci, a Państwo byli w pełni zadowoleni z profesjonalnie poprowadzonej uroczystości.
Każdy z nas zajmuje się muzyką na co dzień i nie jest to wyłącznie nasza praca, lecz przede wszystkim pasja i dobra zabawa! Dlatego też jesteśmy otwarci na wszelkie nowe pomysły i propozycje z Państwa strony.

Naszym dużym atutem jest bogaty repertuar muzyki tanecznej, od starszych, znanych utworów po najnowsze hity, zarówno muzyki polskiej jak i zagranicznej (angielskiej, włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej). Istnieje możliwość elastycznego dostosowania repertuaru według Państwa potrzeb, dokładamy wszelkich starań, aby nie zabrakło również Państwa ulubionych utworów.

Poza oprawą muzyczną,  prowadzimy wiele zróżnicowanych zabaw i konkursów weselnych. Są to:
– zabawy integracyjne, podczas których wszyscy goście mają szanse poznania się, uczestnicząc m.in. w zabawnych choreografiach tanecznych;
– zabawne inscenizacje zarówno dla pary młodej jak i dla gości;
– konkursy z nagrodami dla śmiałków, przy których chętni mogą się wykazać zręcznością i sprytem;
Jednym słowem z nami nie można się nudzić!

Jesteśmy wyposażeni w światowej sławy sprzęt nagłośnieniowy, dzięki któremu nasze brzmienie jest na najwyższym poziomie. Posiadamy również bogaty zasób sprzętu oświetleniowego, potęgujący doznania w tym najważniejszym dla Państwa dniu.

Obsługujemy imprezy takie jak:

– wesela
– bale
– studniówki
– imprezy plenerowe, koncerty
– wszelkie imprezy okolicznościowe (jubileusze, sylwester, urodziny itp.)

Skład zespołu:

Damian – wokal, instrumenty klawiszowe, wodzirej, manager

Wioleta – wokal
IMG_7843
Mikołaj – saksofon
IMG_7795
Michał – gitara elektryczna, akustyczna